Księga gości

10-08-2020

W dniach od 1 sierpnia do 9 wypoczywaliśmy rodzinnie na Ranczu , z resztą nie pierwszy raz , i jak zawsze było super .Pogoda dopisała więc można było zwiedzać okoliczne pałace , i inne atrakcje okolicznych miejscowości a po powrocie odpoczynek w miłym towarzystwie osób wypoczywających i przemiłych gospodarzy tego obiektu . Polecamy Ranczo Okole wszystkim którzy chcą wypocząć naładować "baterie "albo po prostu poleniuchować ....my na pewno przyjedziemy tu nie raz jeszcze !!! Pozdrawiamy cudownych gospodarzy Rancza Okole i do zobaczenia !!!!

Iwona i Janusz P.
31-05-2020

Świetne miejsce na odpoczynek, cisza, spokój, bliskość natury. Piękne daniele za płotem. Ogromna, zielona estetycznie i praktycznie zaaranżowana przestrzeń. Czyste i z dbałością urządzone pokoje. Gospodarze i miejsce przyjaźni dorosłym, dzieciom i zwierzętom. Szczerze polecamy.

Magda, Paweł, Mateusz i Pies ;)
02-05-2019

Przesympatyczni właściciele, atmosfera rodzinna, przepyszne obiady, stawy pełne ryb, urokliwa okolica, cisza i spokój, chwila na wyciszenie się, idealne miejsce na połączenie odpoczynku z nutą wędkarstwa:-) wszystkim polecamy ten gościnny kawałek przyjemności do odpoczynku - Maciej z Wrocławia

Maciej

sdfg

Dodaj nowy wpis:

Podpis:

Adres e-mail:

Zdjęcia gości